Proč využít dopravy

 

Často se setkáváme s otázkou, proč využít přepravy motorky do bližších destinací jako je Bosna, Rumunsko. Vždyť i cesta je cíl a třeba do Bosny to není tak daleko. Proto jsme se rozhodli důvody sepsat do následujících bodů.

 

1. Vzdálené destinace (Španělsko, Maroko)

Tady asi není o čem diskutovat. Jenom cesta do Španělska a zpět zabere otrlému motorkáři s láskou k dálnicím cca 6 dní, a to nemluvíme o nutnosti přezouvat pneu, projetém benzínu atd...

2. Bližší destinace ( Bosna, Rumunsko, Alpské šotoliny).

Pokud se rozhodnete navštívit destinaci ve vzdálenosti  kolem 1000 km, sice to není tak zřejmé, ale i zde čas na cestě nepříjemně krátí dny, které si můžete užít třeba v Bosně nebo tam, kam zrovna míříte. Nám se nikdy nechtělo obětovat více jak jeden týden dovolené na poznání těchto zemí. S využitím naší přepravy se tam dostanete přes noc a již první den svého volna si užíváte to pravé ježdění. I zde platí problémy s pneu a oblibou dálnic, i když ne v takové míře jako u Španělska.

3. Co když se stane něco s motorkou?

Při využití dopravy máte jistotu, že i v případě poruchy nebo havárie, se máte Vy i Vaše motorka jak vrátit domů. Kdo někdy řešil podobný problém, určíte ví, že taková jistota není k zahození.

 

  

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: